O nás

TJ-Lighting - osvetlenie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad

katria

Naša spoločnosť sa už roky zaoberá distribúciou svetelnej techniky a osvetlenia. Zastupujeme renomovaných talianskych a nemeckých výrobcov, pre ktorých pracujú poprední svetoví dizajnéri. Len skutočne výborne prepracovaný dizajn svietidiel nechá vyniknúť krásu celého interiéru.

To my prinášame “svetlo” na slovenský a český trh. Naše svietidlá Váš domov, kanceláriu, reprezentačný, či obchodný priestor nielen skrášlia, ale vnesú doň harmóniu, rovnováhu a pokoj.   Kvalitné osvetlenie sa stáva súčasťou každého moderného interiéru. Práve u nás si môžete vybrať zo skutočne širokého sortimentu to zaujímavé a mnohokrát “iné” osvetlenie. Zaujímavé materiály, design, spracovanie svietidiel a znalosti sú to, čo je vždy hlavnou prioritou výberu sortimentu svietidiel.

katria

Vyberáme  pre Vás len to najkvalitnejšie na trhu s osvetlením. Svietidlá od nás majú vždy niečo naviac. Vybrať si môžete z priameho aj nepriameho osvetlenia, môžete sa rozhodnúť aj pre svietidlá, ktoré majú pocitový charakter, alebo praktické, moderné, retro. Pokiaľ hľadáte vždy niečo naviac, ste tu správne.

Spoločnosť TJ-Lighting  sa zaoberá predajom moderných luxusných designových svietidiel. V našom obchodnom sortimente nájdete kvalitné svietidlá renomovaných zahraničných výrobcov. Svietidlá sú mnohokrát nadčasové a vysoko moderné. Materiály, z ktorých sú vyrobené, sú veľmi kvalitne spracované. Svietidlá ponúkajú unikátny design a vyčaria príjemnú atmosféru nielen vo Vašom domove, ale všade kde sa umiestnia. TJ-Lighting  ponúka moderné svietidlá so 100% zárukou originality a kvality. V našom sortimente nájdete stropné svietidlá, stojacie lampy, stolné lampy, závesné, nástenné, podlahové svietidlá, exteriérové osvetlenie, a mnoho iného.

Skúsenosti, mnohoročná prax a znalosť trhu v spojení s tými najlepšími výrobcami sú zárukou našej kvality a Vašej spokojnosti.